KAMPANYALAR SINAVI KAZANAMADIM DİYE ÜZÜLMEYİN!

Sevgili Öğrencimiz,
Bugün Work and Travel programından haberdar olmayan üniversite öğrencisi neredeyse yok denecek kadar azdır. Şayet sizde bu harika tecrübeyi yaşamak istiyorsanız o zaman sizi doğru şirketi seçmeye yani GLOBAL 'e davet ediyoruz.

Neden Global Group?
Ø Global çalışanları sektörde kendini ispatlamış en az 3 yıllık tecrübeye sahip ve daha önce Work and Travel programına en az bir kez katıldığı için,

Ø Global sektöre öncü olduğu için,

Ø Global Türkiye'de Work and Travel katılımcılarına ilk ücretsiz İngilizce dersi verdiği için.

Ø Global Amerika ofisi ile öğrencilerine lokal olarak destek olduğu için,

Ø Global Amerika ile Türkiye arasında direk telefon bağlatısı kuran ve öğrencilerine 7/24 destek veren ilk ve TEK şirket olduğu için.

Ø USA OFFICE TELEFONLARIMIZ: +1 631 731 39 91 -- +1 608 721 14 37 -- +1 631 731 36 62 (Bu telefonlar Türkiye'ye yönlendirilmektedir.)

Ø Global Amerika'da yerleşik 8 ayrı sponsorla çalıştığı için,

Ø İş konaklama ve sigorta konularında size geniş bir sunum yaptığı için,

Ø Yıl içerisinde ücretsiz kişisel gelişim seminerleri düzenlediği için

Ø Global'in New York'ta kendisine ait (15 - 18 öğrenciyi) geçici konaklatacak dublex bir konutu olduğu için,

Ø Global en çok öğrenci gönderimi yaptığı New York, California, Florida ve Wisconsin eyaletlerine her yıl Danışman ve ya öğrenci temsilcisi gönderdiği için,

Ø Global öğrencilerine Amerika'nın en iyi GSM şirketi olan At&t aracılığı ile 3G sim kartlar verdiği ve öğrencilerinin daha Amerika'ya ayak basmadan ABD de kullanacakları telefon numaralarının belirlenmesini sağladığı için

Ø Global Amerika'da güçlü olduğu parkurlarda öğrencilerine ikinci iş bulma konusunda yardımcı olduğu için,

Ø Pasaport harcından muafiyet sağladığı için

Ø Geçmiş senelerde Work and Travel programına katılmış öğrencilere bir daha gitmeyi düşündükleri taktirde %30 a varan indirimler sağladığı için,

Ø Global http://www.globalwatprogram.com aracılığı ile öğrencilerine online hizmet verdiği için.
Global Sipariş Formu

Adı Soyadı

E-Mail Adresi
Telefon
Program Seçin
Mesaj


Work & Travel, uluslararası üniversite öğrencilerine ABD'de yaz tatili süresince en az 1 en fazla 4 ay boyunca çalışma imkanı sağlayan bir kültürel değişim programıdır. Program, ABD hükümeti tarafından yürütülmekte ve denetlenmektedir. Work and Travel ilk olarak 1961 yılında USIA (Amerikan Bilgi Acentesi) yetkisi ile başlatılmıştır.Türkiye'de Work and Travel 1999 yılından bu yana uygulanmaktadır. Yaz tatili boyunca 4 aylık sürede Amerika'da çalışarak masraflarınızı karşılayabileceğiniz bu programa dünyanın birçok ülkesinden 2011 yılında 56,005 öğrenci katılmıştır. Türkiye'den ise bu yıl 6,508 öğrenci Work and Travel programına dahil olmuştur. Work and Travel Programı Haziran ayının ilk günlerinde başlayıp 1 Ekim tarihinde sona erer. Programa katılan öğrenciler J -1 vizesi ile ABD'de bulunurlar.Yaz mevsiminin başlaması ile hareketlenen turizm sektöründe ortaya çıkan iş açıklarını kapatmak için uluslararası öğrencilerin katıldığı Work & Travel programı büyük oranla yaz işlerini kapsar. Programa katılan öğrenciler çalıştıkları işletmeye bağlı olarak saat başına $5 ile $12 arasında ücret almaktadır. Haftada 32-60 saat arası çalışma imkanı sunulmaktadır. Bazı işletmeler konaklama ve yemek ihtiyaçlarını karşılarken, çoğunlukla bu masraflar öğrencinin kendisine aittir.

Başka neler kazanacaksınız? -Amerikan kültürünü ve diğer yabancı kültürleri yakından tanıyacaksınız. -Kendi kültürünüzü ve ülkenizi tanıtma şansı bulacaksınız. -Program bitiminde Amerika'da tatil yapma imkanına sahip olacaksınız. -Yeni dostlar edinebileceksiniz. -İş becerilerinizi ve kişisel yönlerinizi geliştirme fırsatınız olacak. -Yurtdışında iş tecrübesi elde edecek ve böylece CV'nize de yeni bir değer katacaksınız. Tüm bu yönleriyle, program sizin hem kişisel hem de profesyonel yönden gelişmenize yardımcı olacak ve uluslararası tecrübe kazanmanızı sağlayacaktır. Programa katılarak kendinizi yeni ve heyecan verici bir deneyimin içinde bulup, farklı kültürlerin her an daha yakınlaştığı dünyamızda bu yöndeki kabiliyetlerinizi geliştirme fırsatı elde edeceksiniz.

ABD'de Otobüs Seferleri: http://www.greyhound.com/home/

ABD Tren Seferleri: http://www.amtrak.com/servlet/Con....

ABD'de Ucuz Bilet - Otel - Araba http://www.cheaptickets.com

ABD Haritalar http://www.mapquest.com

ABD'de Oda Arkadaşı Bulun: http://www.roommates.com/

ABD'de Apartman Dairesi Kiralayın: http://www.apartmentfinder.com

ABD Hosteller http://www.hosteltraveler.com

ABD Ucuz Hostel ve Oteller http://www.hostelworld.com

Kimler Başvurabilir?
Work and Travel programına katılacak öğrencilerde aşağıdaki şartlar aranmaktadır.

.....2 yıllık veya 4 yıllık üniversitede öğrenim görüyor olmak

.....Work and Travel başvurusunda yaş sınırı aranmamaktadır,programa sadece üniversite öğrencileri katılabilir. (Genelde 28 yaş ve üstü öğrencilerde yüksek başarı grafiği aranır)

.....En az orta seviyede İngilizce konuşabiliyor olmak ve GLOBAL tarafından yapılacak olan mülakattan geçer not almak (Basit Temel İngilizce yetenek mülakatı)

.....Üniversitelerin Hazırlık,1-2-3 ve 4. sınıflarında veya üniversitelerin Master-Doktora programlarında okuyor olmak

.....Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri için İngilizce Öğretmenliği bölümünde okuyor olmak

.....ARTIK 4. SINIF ÖĞRENCİLERİ DE WAT'A KATILABİLİRLER !!!

.....Genel not ortalaması; 4 üzerinden en az 2.00 ortalamaya sahip olmak. (Şayet notlarınız düşük ise İngilizcenizin iyi olması gerekmektedir)

GLOBAL, dilbilgisi ve pratik konuşma becerisi düşük öğrencilere 14 Şubat tarihine kadar başvurduğu takdirde ÜCRETSİZ DİL KURSU sunarak dil ve pratik bilgilerini geliştirmelerine olanak vermektedir.

Yabancı uyruklu öğrencilerin vize başvurusu Türkiye'deki konsolosluk ya da büyükelçilik tarafından desteklenmemektedir. Birçok yabancı öğrencinin Türkiye'den vize alabilmelerine karşın bazı durumlarda öğrenciler yeni bir vize mülakatı için vatandaşı oldukları ülkeye yönlendirilebilmektedir.

Yabancı uyruklu öğrenciler programa GLOBAL aracılığı ile başvuru yapabilirler, fakat gerekmesi durumunda vize başvurularını kendi ülkelerindeki konsolosluklar veya büyükelçilikler aracılığı yapmak zorunda kalacaklardır.

Program Süresi: 25 Mayıs - 01 Ekim tarihleri arasında, okulların kapanış ve açılış tarihlerine göre minimum 2 maksimum 4 ay çalışabilirsiniz. Vizenizin başlangıç tarihinden 1 ay önce gidebilir veya 1 ay sonra dönebilirsiniz.

DS-2019 NEDİR?

DS-2019, İçişleri Bakanlığı tarafından verilen “Ziyaretçi Değişimi için Uygunluk Statüsü Sertifikası”dır. Amerika’da yasal çalışma izinli olduğunuz tarihleri gösteren belgedir. DS-2019 formunuz olmadan Amerika vize başvurusunda bulunamaz ve Amerika’ya giriş yapamazsınız. Bu formu Türkiye’ye dönünceye kadar yanınızda taşımanız gerekmektedir. DS-2019 formunu; Amerika’ya giriş-çıkışlarda, Sosyal Güvenlik Numarası başvurusunda, Sevis kaydınızı yaparken, J-1 vize başvurusunda ve vergi iadelerinizi geri alım işlemlerinizde kullanmanız gerekecektir.
Work and Travel için Gereken Evraklar

En az 1 yıllık geçerli pasaport. DS – 2019 Formu (Global tarafından size ulaştırılacak) Sevis Ücreti (WAT için $ 35 görüşmeden 3 gün öncesine kadar Global e ödenmelidir. )(Kredi kartıyla ödemeniz de mümkündür.) Konsolosluğa başvuruda kullanılacak DS-160 formunun hazırlanması Formlar tarafımızca sizlere ulaştırılacaktır. Vize başvurusu için ilk önce Global’e 20 $ pin numarası ücreti yatırılır. 160$ USD’nin de TEB Bankası’nın Amerikan Konsolosluğu hesabına yatırılması gerekmektedir. Okuldan alacağınız yeni tarihli öğrenci belgeniz (Mümkünse İnglizce olmalıdır) Üniversite öğrenci kimliğinizin fotokopisi Okuldan alacağınız yeni tarihli transkript (Kapalı zarf içinde ve ağzı mühürlü olmalı. Geçen senelerde yaşanan tahrifat ve sahtekarlıkları önlemek için böyle bir karar alınmıştır.) (Mümkünse İnglizce olmalıdır) En son mezun olduğunuz okulun diploması, mezuniyet belgesi ve transkript fotokopileri (Yüksek Lisans Öğrencileri İçin) İngilizce öğrenmek için bir dil kursuna gitmiş iseniz aldığınız sertifikanın fotokopisi, sertifika almadıysanız, kursa devam ettiğiniz tarihleri ve seviyenizi gösteren bir mektup (Zorunlu değildir) Sadece Amerikan Konsolosluğu için kullanılan 5 × 5 cm boyutunda bir fotoğraf (Arka fon beyaz olmalıdır.) Uçuş Bilgilerini içeren Rezervasyon belgesi (Global tarafından size ulaştırılacak)

Work and Travel Yerleştirme Aşamaları

1)Adayın okuduğu okul, bölüm, not ortalaması (2.00’nin üzerinde olmak zorundadır), gitmek istediği eyalet ve çalışmak istediği iş pozisyonu belirlenir. (Erken kayıtların, iş kalitesi açısından önemli olduğu unutulmamalıdır.)

2)Aday vakit geçirmeksizin İngilizce öğrenci belgesi(yakın zamanlı), kapalı zarfta İngilizce transkriptini, 4 adet 5x5 (Amerikan standardında) fotoğraf ve en az 1 – en çok 2 yıllık bordo renkli turist pasaportunu şubemize ulaştırır.

3)Merkez ofis adayın istekleri doğrulusunda yerleştirilmesinin yapılması için ilgili sponsorlara girişini yapar ve adaya teklifini gönderir. Bu teklifte; iş tanımını, işin saat ücreti üzerinden kazancını, konaklama bilgilerini ve ek talepleri (kimi işlerde extreme saç renk ve kesimleri, piercing ve dövme kısıtlaması vardır ya da yanlarında bulundurmaları gereken bot, şapka, kışlık kıyafet gibi ihtiyaçların listesi verilir.) yer alır. Teklif beğenilmediği takdirde yeni bir iş için sponsordan yeni bir teklif talep edilir.

4)Teklifin kabulü ve imzalanmasının ardından evraklar sponsor şirketin sistemine girilir. 1-2 hafta içerisinde adayın çalışma izni niteliğindeki DS2019 formu sponsor şirket tarafından yollanır. Sponsorlar işin niteliğine göre ek evrak veya sözlü mülakat (Skype aracılığı ile) talebinde bulunabilirler (Sabıka kaydı, referans mektubu, vs…)

5)DS 2019 formunun gelişinin ardından aday için Amerikan Konsolosluğu’ndan bir vize görüşme tarihi alınır. Bu görüşme bir rezervasyon niteliğinde ve 20 $ değerindedir, aday tarafından karşılanır. Ayrıca görüşme bedeli 160 $ TEB Bankası aracılığı ile Amerikan Konsolosluğu hesabına yatırılır.

6)Vize görüşmesi tarihinden önceki bir tarihte adayın DS160 formu doldurulur. Bu formlar adayın Amerika’da çalışacağı ve kalacağı adresler ve kişisel bilgileri hakkındadır.

7)Adayın Vize görüşmesi için İngilizce öğrenci belgesi, kapalı zarfta mühürlü İngilizce transkripti ve pasaportunun olduğu bir dosya hazırlanır. Böylece aday Vize görüşmesine gitmeye hazırdır.

8)Adayın vize alamaması durumunda ikinci, üçüncü ve daha fazla vize görüşmesi talebinde bulunulur.

9)Adayın vizesi basıldığında taranır ve merkez ofis aracılığı ile sponsora gönderilir ve bu aşamada uçuş ayarlamaları yapılır.

10)Uçuş Bilgileri sponsor şirketlere bildirilir. Adaya gerekli yönlendirmeler yapılır. Amerika seyahati esnasında iş verenleri ve iş arkadaşları ile ücretsiz konuşmak için bir Sim Kart ve Türkiye’yi ücretsiz arayabilmesi için ankesörlü kartlar verilir.

11)Ve artık Amerika için start verilir..

Ücrete Neler Dahil?

Konaklama: Global'in Amerika´daki sponsorları tarafından sizlere işlerle birlikte konaklama imkanı da sağlanmaktadır. Global olarak sizlere iş seçiminizi yaparken konaklaması olan işleri önermekteyiz.

İşe Yerleştirme: Global ile yapacağınız mülakat sonucunda seçeceğiniz işler sizlere Amerika´daki sponsorumuz tarafından sağlanacaktır. Sponsorumuz tarafından sağlanan işler genellikle hizmet sektöründe bulunan işler olacaktır. Bunlardan kastımız; Fast Food işletmeleri , Oteller , Eğlence Parkları , Su Parkları gibi turizm sektöründe bulunan bir çok iş koludur. Şayet staj formatında bir iş düşünüyorsanız lütfen bunu daha önceden belirtiniz.

Dikkat: İş havuzundaki en iyi işler her zaman erken kayıt olanlarca seçilmektedir. Sona kalan işler diğer işlere göre daha az tercih edilen işler olduğundan, Erken Kayıt Yaptıran öğrencilerimiz en iyi işleri seçmeye hak kazanmaktadırlar. İşveren ile sözleşme hazırlanması: Work and Travel programında size aracılık hizmeti sunan firmamız, Amerika'da çalışacağınız işveren ile kontak kurup, hizmet sözleşmesi hazırlayacaktır.

Vize Danışmanlığı : J-1 vizesi alabilmeniz için gereken tüm işlemler Global tarafından takip edilecek ve size ücretsiz rehberlik hizmeti verilecektir.

Ekonomik Uçak Bileti : Global; Size ekonomik uçak biletinin bulunmasında, Anlaşmalı olduğu büyük turizm şirketleri aracılığı ile bütün katılımcılarına en ekonomik uçak bileti sağlamaya çalışacaktır.

USA Destek Hattı : Amerika'da gerçekten çok acil bir durumla karşılaştığınızda 24 saat açık olan acil destek telefonunu arayabilirsiniz. Acil Destek Telefonu her gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu telefon hizmeti SADECE ACİL YARDIM DURUMLARINDA KULLANILMALIDIR. "Kaydınızı yaptırdığınızda Danışmanınız size gerekli bütün bilgileri verecektir."

Global'e Ulaşmak için: Türkiye'deki mesai saatleri içinde Global'e ulaşmak isterseniz, +90 312 428 43 03 (10 hat pbx) +90 555 299 13 80 / +90 535 730 71 44 / 90 546 946 94 95 (+1 631 731 39 91 bu hat sezon boyunca Ankara merkez ofise yönlendirilir.) Numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. mesai sonrası Türkiye'deki eğitim danışmanınıza ulaşmak için ise ilgili arkadaşımız size kullandığı şirket numarasını verecektir (+90 5XX XX XX) numaralı mobil telefondan 24 saat ulaşabilirsiniz.

Kaza ve Hastalık sigortası : Allah korusun hayat kötü sürprizlerle dolu. Bir hastalık veya kaza durumunda tıbbi yardıma ihtiyaç duyarsanız, Amerika'daki sağlık harcamalarınız tahmininizin çok üzerinde tutacaktır. Sizin için yaptırdığımız 100.000$ lık ücretsiz sağlık ve kaza sigortası, sizin hastalanmanız veya kaza geçirmeniz durumunda Amerika'daki hastanelerden ücretsiz yararlanmanızı sağlayacaktır. Bu sigorta 12 hafta süreyle geçerlidir. Amerika'da 12 haftadan fazla kalmayı planlıyorsanız, fark ödeyerek sigorta süresini kalmak istediğiniz süre kadar uzatmalısınız.

SSN Sosyal Güvenlik Numarası Alınması : Amerika'da SSN-Sosyal Güvenlik Numaranız olmadan ev kiralayamaz, otomobil kullanamaz, bir işte çalışamaz, kısaca hiç bir şey yapamazsınız. SSN numarası alınmasında, sponsorumuzdan tam destek alacaksınız.

Tekrar Başvuruda İndirim: WAT programına katılan ve seneye tekrar katılma hakkı olan her öğrenci, kayıt yaptırdığı programa göre indirim kazanmaya hak kazanır.

Önemli Not: GLOBAL öğrencilerine hiçbir zaman çok para kazanma ve servet edinme vaadinde bulunmaz.Work and Travel programı aksaklıklara gebe bir programdır bu nedenle gitmeyi düşünen bütün katılımcılar yaşanması muhtemel sorunlar için hazırlıklı olmalıdır.

Ücretsiz İngilizce Dersleri: Global tarafından sizlere vizeye gireceğiniz döneme kadar ücretsiz İngilizce dersleri verilecektir. Dersler okulunuzdaki gibi gramer ağırlıklı değil daha çok konuşma ağırlıklı olarak işlenecektir. Sizler de biliyorsunuz ki hepimiz testlerde büyük başarılar göstermemize rağmen konuşma kısmında büyük zorluk çekmekteyiz. Bunu gidermek içinde uzman kadromuz sizlerin yanınızda.

SWT Seminerleri: Sizlere Amerika´da yaşamınızı kolaylaştırmak için daha Amerika´ya gitmeden Amerika atmosferini buralarda yaşamak için seminerler düzenleyeceğiz. Bu seminerlerde orada neler yaparım ne yerimden tutun da yaşam tarzları araba kiralamak veya satın almak, alışveriş gibi bir çok konuda bilgiler verilecek ve Amerika´ya vardığınızda kültür şokunu minimize etmek için sizlere Amerika daha Türkiye´deyken yaşatılacaktır.

Vergi İadesi Hizmeti: Sizler Amerika´da çalışırken, çalıştığınız eyalete göre belirli oranlarda vergiler ödersiniz. Bu vergileri Türkiye´ye döndüğünüzde geri alabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz vergi iade şirketleri sayesinde ödediğiniz vergileri; vergi iadesi için yapmış olduğunuz başvuru tarihinden itibaren 2-6 ay arasında geri alabiliyoruz. Önemli Not: GLOBAL öğrencilerine hiçbir zaman çok para kazanma ve servet edinme vaadinde bulunmaz .Work and Travel programı aksaklıklara gebe bir programdır bu nedenle gitmeyi düşünen bütün katılımcılar yaşanması muhtemel sorunlar için hazırlıklı olmalıdır

Ödeme Koşulları : Seçtiğiniz programa göre kalan ücreti 12 taksitte ödeyebilirsiniz.

Grup Kayıtları:Grup kayıtlarında kişi başı 50$ indirim.5 kişi üstü gruplarda kişi başı 50$ indirim uygulamamız devam etmektedir. Lütfen detay bilgi için eğitim danışmanlarımızla kontak kurunuz . Ücrete neler dahil değil? Uçak Bileti: 500 - 1099 Euro (gideceğiniz parkura ve tarihe göre fiyatlar değişmektedir). Randevu ücreti:20$ Vize ücreti:140$ S.E.V.I.S ücreti: 35$ Cep Harçlığı: (500-750$)

Öğrencilerimizin kişisel gelişimlerinde çok önemli bir etken rolü oynayabilen bir kişisel gelişim ve kültür değişimi programıdır.Genel olarak öğrencilerimizin birçoğu; şimdiye kadar hayatın zorlukları ile yüz yüze gelmemiş, birçok işleri rahatlıkla aileleri tarafından halledilmiş, hayatın çalışma ve çalışarak kazanma tarafında hiç geçmemiş ve bu duyguları tatmamıştırlar. Work and Travel programında ise; ailelerinden çok uzakta, kendi kararlarını vermek, olayların inisiyatifini ellerine almak durumunda, kendi sorumluluklarını kesinlikle kendileri üstlenmek zorunda olunmuştur ve olunacaktır. Bütün bu süreçler içerisinde ise karşılaştıkları ve karşılaşacakları zorluklar mutlaka olacaktır ve çözümü ilk etapta sadece kendilerinde arayabilecekler ve bulacaklardır. (Mutlaka güvenilir danışmanlık firmaları bu problemlerde en etkin çözüm bulucu rolünde olacaktır fakat birçok konuda öğrenci danışmanlar ile iletişime geçemeden önce bir karar vermek durumunda kalabilmektedir. )Work and Travel programını sadece bir turistik gezi-macera sınıflandırmasından çıkartıp, katılımcıların hayatlarının geri kalan kısmında çok faydalı olacak olan bir deneyim ve gelişim programı olarak da nitelendirilmektedir.

Work & Travel Kapsamında Çalışabileceğiniz İş Türleri

Turizm sektörünün en canlı olduğu yaz aylarında ortaya çıkan iş açığını kapatmak amacı ile Amerikan Hükümeti'nin uluslararası öğrencilere en fazla 4 ay olmak üzere çalışma
izni verdiği Work & Travel programı çerçevesinde birçok farklı alanda çalışma imkanı bulabilirsiniz. Restoranlar, oteller, eğlence parkları, kamplar, tatil köyleri, fuarlar, ulusal
parklar en popüler iş alanlarıdır.


Eğlence Parkları Amerika’da yaz ayları ile birlikte birçok sayıda eğlence parkı tatilcilere kapılarını açar. Yaz aylarında milyonlarca turistin ziyaret ettiği bu parklarda birçok öğrenci park görevliliği,
bilet satışı, yiyecek ve içecek reyon görevlisi, temizlik işleri sorumlusu veya yardımcısı gibi işlerde çalışırlar.


Oteller ve Tatil Köyleri

Dünyanın her yerinde olduğu gibi Amerika’da da özellikle yaz aylarında oteller ve tatil köyleri tatilcilerin akınına uğrar. Milyonlarca Amerikalı 'nın tatilini geçirmek için gittiği
tatil köyleri, oteller ve diger tatil beldelerinde uluslararası öğrencilere birçok iş imkanı doğar. Garson, barmen, aşçı, komi, resepsiyonist, temizlik görevlisi ve diger işlerde
çalışabileceğiniz oteller ve tatil köyleri “Work & Travel” programında en çok öğrenci talebinde bulunan sektörlerden biridir. Bu sektörde çalışan öğrencilerin konaklama ve
yemek ihtiyaçları işveren tarafından karşılanabilirmektedir.


Fast Food İşletmeleri

Amerikan yemek kültürünün vazgeçilmezlerinden biri olan “fast food “ işletmeleri, yaz ayları ile birlikte “WAT” programina katılan öğrencileri işe almak için en çok talepde
bulunan sektörlerden birisidir. Bu sektörde çalışan öğrenciler, hem maaş olarak uygun bir ücret kazanırlar hem de yemek masrafları daha az olacağından maaşlarından tasarruf
sağlarlar.
Plaj ve Havuzlar

Yaz aylarında okyanusa kıyısı olan bölgelerde plajlar, okyanusa kıyısı olmayan bölgelerde havuzlar birçok Amerikalı'ya hizmet vermektedir. Birçok yabancı öğrenci bu dönemde plaj
ve havuzlarda çalışma imkanı bulur. Programa katılan öğrenciler cankurtaran, temizlik görevlisi, bar ve büfelerde servis elemanı olarak çalışabilmektedir.

Ulusal Parklar

Amerikalılar'ın doğaya olan düşkünlüklerinin bir sonucu olarak Amerika'da birçok ulusal park bulunmaktadır. Yaz aylarında Amerikalılar'ın en gözde tatil beldelerinden biri olan
Ulusal Parklar'da bir çok iş imkanı bulunmaktadır.. Bu parklar içerisinde yeralan birçok farlkı alanda çalışma imkanı bulabileceğiniz gibi boş zamanlarınızda doğa ile iç içe bir
ortamda tatil yapma olanağını bulacaksınız. Konaklama maliyetlerinin diğer yerlere nazaran daha düşük olduğu Ulusal Parklar Work & Travel programında en çok tercih
edilen işler arasındadır.

İŞ TÜRLERİ

TÜRLERİ

Aşçılık (Cook)

Bahçıvanlık (Horticulture)

Belediye İşleri (Light Labor)

İŞ TANIMI

Restoran ve cafelerde mutfakta yemek yapma
Otel, tatil beldesi gibi yerlerde bahçe işleri
Kamyon yükleme, eşya taşınması,
boşaltma gibi hafif işleri kapsar.

Global Group Yurt Dışı Eğitim Ödeme Paketleri
  
--------Toplamda Nekadar Ödemeniz Olacak?
-Pasaport Defter Ücreti  65 TL
-Vize Randevu Ücreti 20
-USD Vize Ücreti  160 USD
-Sevis Ücreti 35 USD
-Uçak
-Cep Harçlığı 700 USD - En az  
-Program
  
--------PROGRAM ÜCRETİ Nekadardır ?(Global Group Yurt Dışı Eğitimi Arayarak
Ulaşabilirsiniz.)
  
--------SELF ÜCRETİ Nekadardır ?(Global Group Yurt Dışı Eğitimi Arayarak Ulaşabilirsiniz.)
  
-------UÇAK BİLETİ DAHİL PAKETİMİZ ?(Global Group Yurt Dışı Eğitimi Arayarak
Ulaşabilirsiniz.)
  
-------UÇAK BİLETİ HARİÇ PAKETİMİZ ?(Global Group Yurt Dışı Eğitimi Arayarak
Ulaşabilirsiniz.)
  
-------KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME PAKETİMİZ (Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı...)
  
  
Sizin İçin En Doğru Tercih Global Group Yurt dışı Eğitim ve Kariyer Merkezi…
Telefon numaralarımızdan 7-24 hizmet alabilirsiniz!

-Beykent Üniversitesi / İSTANBUL

GİZEM DAMGACI : 0541 235 91 14- gisemdamgaci@gmail.com

-Marmara Üniversitesi / İSTANBUL

DAVUT ERTAŞ : 0543 697 1090 - davut_ertas3@hotmail.co

-Dokuz Eylül Üniversitesi / İZMİR

DENİZ ACAROĞLU : 0542 299 64 30- dacaroglu@gmail.com

-Hacettepe Üniversitesi / ANKARA

ASLIM HURÇE: 0555 558 8758- aslimhurce@hotmail.com

-ODTÜ / ANKARA

ASLI GÜLİBİKE ULUYURT: 0538 565 6046 - aguluyurt@hotmail.com

Gazi Üniversitesi / ANKARA

HASAN ERDOĞAN: 0535 657 49 73 - delpier_o_91@hotmail.com

-Ankara Üniversitesi/ANKARA

ÖMER FARUK KAYA : 0541 802 83 52- ofkaya4206@gmail.com

-Dumlupınar Üniversitesi / KÜTAHYA

PERİ BURCU GÜNEY : 0505 243 5712- burcuguney-@hotmail.com

-Adnan Menderes Üniversitesi / AYDIN

İBRAHİM YAĞMUR : 0539 277 18 77- yagmurr.1905@hotmail.com

SEFER YAĞCI : 0545 575 20 00 - sefer_518@hotmail.com

 

-Mehmet Akif Üniversitesi / BURDUR

DOĞANCAN OKTAY : 0505 808 3847 - dogancanoktay@gmail.com

YASİN ERTAŞ : 0534 714 3396 - yasinertas@live.com

GÜLDANE KIRAN : 0541 469 8664 - guldanekiran@gmail.com

-Anadolu Üniversitesi / ESKİŞEHİR

ALİ AYKUT ÇELİK : 0543 924 27 95 - aliaykutcelik@hotmail.com

-Abant İzzet Baysal Üniversitesi/BOLU

İBRAHİM TİMURTAŞ : 0539 985 47 83 / ibrahim_timurtas@yahoo.com

-Kocaeli Üniversitesi / KOCAELİ

KENAN ÖMERCİK : 0531 677 9435 - knnomercik@gmail.com

-Şeyh Edebali Üniversitesi / BİLECİK

OSMAN TÜRKYILMAZ : 0507 360 8922- osmanturkyilmaz@hotmail.com

-19 Mayıs Üniversitesi / SAMSUN

SEZGİN ŞAHBAZ : 0541 683 97 44- sezgin0644@hotmail.com

-Selçuk Üniversitesi / KONYA

ÖZGE ÇEKİN : 0507 491 09 19- info@isimizegitim.com

-Balıkesir Üniversitesi / BALIKESİR

BURAK DİKİCİ : 0539 746 69 84 – burakdikici2@hotmail.com

Office Mobile Numbers

0 555 299 13 80
0 535 730 71 44
0 546 946 94 95
0 506 601 30 35
Numbers

0(312) 428 43 03 PBX
Fax: 0(312) 428 36 16
Tunalı Hilmi Caddesi 94 / 18 Ankara