KAMPANYALAR SINAVI KAZANAMADIM DİYE ÜZÜLMEYİN!

Camp USA Seçerken; Neden Global Group?

Sevgili Öğrencimiz,

Bugün CAMP USA programından haberdar olmayan üniversite öğrencisi neredeyse yok denecek kadar azdır. Şayet sizde bu harika tecrübeyi yaşamak istiyorsanız o zaman sizi doğru şirketi seçmeye yani GLOBAL 'e davet ediyoruz.

Neden Global Group?

Ø Global çalışanları sektörde kendini ispatlamış en az 3 yıllık tecrübeye sahip ve daha önce CAMP USA'ya katıldığı için,

Ø Global sektöre öncü olduğu için,

Ø Global Türkiye'de CAMP USA katılımcılarına ilk ücretsiz İngilizce dersi verdiği için.

Ø Global Amerika ofisi ile öğrencilerine lokal olarak destek olduğu için,

Ø Global Amerika ile Türkiye arasında direk telefon bağlatısı kuran ve öğrencilerine 7/24 destek veren ilk ve TEK şirket olduğu için.

Ø USA OFFICE TELEFONLARIMIZ: +1 631 731 39 91 -- +1 608 721 14 37 -- +1 631 731 36 62 (Bu telefonlar Türkiye'ye yönlendirilmektedir.)

Ø Global Amerika'da yerleşik 3 ayrı CAMP sponsoruyla çalıştığı için,

Ø Yıl içerisinde ücretsiz kişisel gelişim seminerleri düzenlediği için

Ø Global'in New York'ta kendisine ait (15 - 18 öğrenciyi) geçici konaklatacak dublex bir konutu olduğu için,

Ø Global en çok öğrenci gönderimi yaptığı New York, California, Florida ve Wisconsin eyaletlerine her yıl Danışman ve ya öğrenci temsilcisi gönderdiği için,

Ø Global öğrencilerine Amerika'nın en iyi GSM şirketi olan At&t aracılığı ile 3G sim kartlar verdiği ve öğrencilerinin daha Amerika'ya ayak basmadan ABD de kullanacakları telefon numaralarının belirlenmesini sağladığı için

Ø Pasaport harcından muafiyet sağladığı için

Ø Geçmiş senelerde CAMP USA programına katılmış öğrencilere bir daha gitmeyi düşündükleri taktirde %30 a varan indirimler sağladığı için,

Ø Global http://www.globalwatprogram.com aracılığı ile öğrencilerine online hizmet verdiği için.

Global Sipariş Formu

Adı Soyadı

E-Mail Adresi
Telefon
Program Seçin
Mesaj


Her yıl milyonlarca Amerikalı çocuk çantalarını hazırlar ve kampa çıkar. Bu, 1861'de başlayıp günümüze kadar gelen yalaşık her yıl 12.000 kamp ve 10 milyon çocuğa ulaşan bir gelenektir.Kamplar doğal güzelliklerin bulunduğu kırsal alanlarda ve genellikle göl ve havuz kenarlarında kurulur. Kamplarda çocukların spor faaliyetlerini yapabilecekleri büyük spor alanları, yemek salonları, sanat atölyeleri ve daha fazlası bulunur. Bütün kamplarda farklı kültürlerden, ekonomik düzeylerden ya da dinlerden çocuklar hiç bir ayrım gözetilmeksizin yararlanırlar. Kampın temel amacı, güvenli bir biçimde katılımcı çocuklara ve uluslararası çalışanlarına pozitif bir deneyim sunmak ve hayatlarındaki en eğlenceli yazı yaşatmaktır.İşte bu eğlenceli ortamda yer alabilmenizi sağlayan program "CampUSA"dir.

------Zor İş! Çok Eğlence

Kampa katılan çocukları gözlemleyen, onların kamp süresince gerçekleştirdikleri aktivitelere yardımcı olan enerjik yetişkinlere "kamp danışmanı" denilir. Arka planda olup da kampın genel işleyişi, temizlik, yemek, ulaştırma, güvenlik, vs... gibi görevleri üstlenenlere de "destek ekibi" adı verilir. Bütün katılımcılar; yetenekleri, ilgi alanları ve beklentileri doğrultusunda kamplara yerleştirirlir. Kamp bittikten sona katılımcılar ülkelerine dönmeden önce 7 hafta boyunca seyahat etme hakkına sahiptir. CampUSA, uluslararası bir çalışma deneyimi kazanmak ve bir çok yeni arkadaş edinmek için en ideal programdır.

Camp Kimler Başvurabilir?

CampUSA Programına Kimler Katılabilir? Öğrencilerin CampUSA programına katılabilmeleri için aşağıdaki koşulları taşımaları gerekmektedir. Destek Ekibi için 18-30 yaşları arasında üniversite öğrencisi olmak ve en az orta düzeyde İngilizce konuşabilmek. Camp Danışmanlığı için ileri derecede İngilizce bilgisine sahip olmak ve belli bir alanda (yüzme, tenis, voleybol) uzmanlık(Üniversite öğrencisi olma zorunluluğu bulunmamaktadır ve belli bir yaş zorunluluğu yoktur.) GLOBAL İngilizce mülakatında başarılı olmak Genel not ortalaması bazında 4 puan üzerinden en az 2 puan başarı sağlamış olmak. (Yüksek okulların hazırlık ve 1. sınıf öğrencileri, fakültelerin hazırlık, 1., 2., 3., ve 4. sınıflarında öğrenci olanlar ile yüksek lisans 1. sınıf öğrencileri için)

Oryantasyon (CAMP USA) Oryantasyon dönemlerimizde bu alanda; oryantasyonlarımızı (video) canlı olarak izleyebileceksiniz.

Camp USA Gerekli Evraklar
1-İngilizce CV
2-Pasapotun Resimli Sayfasının Fotokopisi
3-Başvuru Formu
4-4 Adet fotoğraf ( 1 tanesi, Dosya için)- Cover Dosyası
5-3 adet Referans
6-Vize Formu
7-Ek Form (Sadece Eğitmenler)
8-Ek Form (Sadece Destek Ekibi)
9-Kamp katılımcı Anlaşması
10-Global Camp USA anlaşması
11-Sağlık Raporu (Tüm öğrenciler dolduracak)
12-Sabıka Kağıdı (Savcılıktan)

Office Mobile Numbers

0 555 299 13 80
0 535 730 71 44
0 546 946 94 95
0 506 601 30 35
Numbers

0(312) 428 43 03 PBX
Fax: 0(312) 428 36 16
Tunalı Hilmi Caddesi 94 / 18 Ankara